تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


مبارزه مبینا نژاد با حریف اسپانیایی در فینال قهرمانی نوجوانان جهان  

 
مبارزه مبینا نژاد با حریف اسپانیایی در فینال قهرمانی نوجوانان جهان 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تكواندو، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان 2016 با حضور 800 تكواندوكار از 110 كشور جهان از روزگذشته (چهارشنبه) در شهر «بورنابی» کانادا آغاز شده و به مدت 5 روز ادامه دارد. در اولین روز این رقابت ها مبینا نژاد برای کسب عنوان قهرمانی ابتدا «آندرا گارسیا» از مکزیک را با نتیجه 20 بر صفر از گردونه رقابت‌ها کنار زد، در دیدار دومش به.....................

ادامه مطلب  

نتایج lمسابقات دوچرخه سواري قهرمانی کشور کارگران  

 مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی كشور بانوان بابیش از 50 دوچرخه سوار در قالب 14 تیم از سراسر کشور حضورداشتند که رکابزنان تیم یزد در هر سه رده سنی مقام های نخست را در رشته 4000 متر انفرادی از آن خود نمودند.بر این اساس و در پایان مسابقات رشته 4000 متر انفرادی مقام های زیر بدست آمد.در رده سنی 20 تا 29سال محمد بیک خورمیزی از یزد مقام اول، حسین محمدی از البرز دوم و علی متقیان از خراسان رضوی مقام سوم را از آن خود نمودند.در رده سنی 30 تا 39 سال محمد رجبلو از یزد، م

ادامه مطلب  

برگزاري مسابقات قهرماني شهرستان شهريار در سالن شهيد رضوي برگزار گزرديد  

مسابقات ووشو قهرمانی شهرستان در همه رده های سنی در محل سالن ورزشی  زنده یاد جلال رضوی با حضور بیش از 120 نفر برگزار شد؛
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛این مسابقات با حضوراحمد عبدالوند رئیس اداره ورزش و جوانان و پدر شهید بزرگوار مدافع حرم عباس آبیاری،علی کردی رئیس اداره بنیاد شهید و علی محمدی نایب رئیس شورای اسلامی شهریار با اهداء حکم و مدال قهرمانی از قهرمانان تقدیر شد.
این دوره از مسابقات که با استقبال خوب شرکت کنن

ادامه مطلب  

قهرمانی صابر هداوند حیدری در مسابقات تکواندو  

درخشش تکواندو کا پیشوایی در مسابقات وزارت دفاع
قهرمانی صابر هداوند حیدری  در مسابقات تکواندو
در مسابقات قهرمانی تكواندو ویژه كاركنان پایور وزارت دفاع که به منظور شناسایی ورزشکاران برتر به اعزام به مسابقات كشوری انجام شد ؛ قهرمان و مربی ارزنده هیئت تكواندو شهرستان پیشوا  " صابر هداوندحیدری" در بخش پومسه مقام اول این مسابقات را كسب کرد.
 
این گزارش می افزاید: هر ساله یكدوره مسابقات آزاد در سطح سازمان های نیروهای مسلح كشور اعم از نیروهای لش

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقات قهرمانی شطرنج نابینایان دزفول  

مسابقات قهرمانی شطرنج نابینایان دزفول  جمعه 95/08/07 در مدرسه شهید مجدیان با داوری آقایان رضا فلسفی و محمد صبویی برگزار شد و با قهرمانی آقای محسن برفی نائب قهرمانی خانم ندا درآمد و مقام سومی آقای سید امین علوی به پایان رسید.
 

ادامه مطلب  

شطرنج قهرمانی جوانان زیر 20 سال کشور  

10 نفر راه یافته به مرحله دوم مشخص شدند؛
 
قهرمانی مصدق پور و حامدی نیا در مرحله اول شطرنج قهرمانی جوانان زیر 20 سال کشور
مرحله نخست رقابتهای شطرنج قهمرانی جوانان زیر 20 سال کشور با قهرمانی وصال حامدی نیا در بخش دختران و مسعود مصدق پور در بخش پسران به پایان رسید.

ادامه مطلب  

درس پنجم(کلاس نقاشی)ویژة سال دهم  

درس پنجم(کلاس نقاشی)
دل خواه : باب میل
خشكی نداشت : خسته کننده نبود. رسمی نبود.
جد: جدی
خنده درآن روا بود: به راحتی درآن می خندیدیم. بچه ها اجازة خندیدن داشتند.
معلم دور نبود: معلم با ما صمیمی بود .
«صورتك به رو نداشت»:  یکرنگ و صمیمی بود.
صورتك: نقاب
درآن دستی نازك داشت: كنایه از ماهر بودن.
رنگ را نگارین می ریخت: رنگ را زیبا و هنرمندانه به كار می برد.
اسلیمی: «ممال»=اسلامی
دل گشا: كنایه از زیبا
گویا: طبیعی و واضح .
 رعنارقم می زد: زیبا نقاشی می كرد . 
چا

ادامه مطلب  

يازدهمين دوره مسابقات قهرماني نوجوانان جهان؛  

 
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان؛ 
شیر دختران ایران قهرمان جهان شدند
شیردختران تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان با کسب 4 مدال رنگارنگ قهرمان جهان شدند و تیم ایران در مجموع پسران و دختران نایب قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد................

ادامه مطلب  

تبريك قهرماني  

كسب مقام قهرمانی جهان توسط شیر دختران تكواندو ایران در یازدهمین دوره مسابقات تكواندو نوجوانان جهان كه از روز چهارشنبه (26 آبان ماه)با حضور 800 تكواندوكار از 110 کشور به میزبانی شهر"بورنابی" کانادا و در سالن "بیل كوپلند" این شهر آغاز شده بود،و كسب مقام چهارمی تیم پسران را به تمامی جامعه تكواندو تبریك و تهنیت عرض میكنیم.

ادامه مطلب  

خانواده محترم قهرمانی  

خانواده محترم قهرمانی 
            بازگشت همه به سوی اوست. 
   
  درگذشت ناگهانی و غمبار دوست عزیزم، مرد زحمت کش و همکلاس بزرگوار دوره دبیرستانم جناب اقای مسلم قهرمانی را به خانواده محترم ایشان تسلیت عرض مینمایم . برای روح آن عزیز سفر کرده طلب مغفرت و برای بازماندگان خصوصا فرزندان معزز ایشان صبر جزیل از خدواند منان خواهانم. روحش شاد و یادش گرامی.
با احترام و تسلیت مجدد علی نقی جهانی

ادامه مطلب  

تذكر در مورد پروپوزال هاي ارسالي به گروه مهندسي و مديريت ساخت دانشگاه پيام نور  

سپیده زندی: در پروپوزال، فرم ایرانداك ندارد. باید در ایرانداك عنوان تز را ثبت كرده (با كلید واژه های پروپوزال)‌ و تایید ایرانداك را برای دكتر منیرعباسی ایمیل كند
 
مسعود قائم مقامی: در پروپوزال، فرم ایرانداك ندارد. باید در ایرانداك عنوان تز را ثبت كرده (با كلید واژه های پروپوزال)‌ و تایید ایرانداك را برای دكتر منیرعباسی ایمیل كند
 
حسین تقی پور: در پروپوزال، فرم ایرانداك ندارد. باید در ایرانداك عنوان تز را ثبت كرده (با كلید واژه های پروپوزال

ادامه مطلب  

درس ششم(غزل مهر و وفا)ویژة سال دهم  

درس ششم(غزل مهر و وفا)
 قالب : غزل      شعر از حافظ        نوع ادبی : غنایی (مناظره ی عرفانی )
1- گفتم به اندوه جدایی تو گرفتارم  گفت : غم تو به پایان می رسد . به یار گفتم كه ماه تابان شب تار من باش . پاسخ داد اگر این ماه طلوع کند و یا امکانش وجود داشته باشد .
مفهوم بیت:تغییر اوضاع و نیازمندی عاشق
نكته ها و آرایه ها :
سرآمدن : چنان كه امروز هم به كار می رود یعنی پایان یافتن ، به انجام رسیدن ، برآید : ایهام دارد : 1- اگر امكان داشته باشد ، اگر طلوع کند .
سر

ادامه مطلب  

نوجوانان به مقام نایب قهرمانی آسیا بسنده کردند  

تیم ملی نوجوانان کشورمان در فینال مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا برابر عراق شکست خود و به مقام نائب قهرمانی بسنده کرد. این بازی روز گذشته در ورزشگاه پاندیت جواهر لعل نهرو شهر گوا در هند انجام شد و پس از اینکه دو تیم در پایان 90 دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند،کار به ضربات پنالتی کشیده شد که این تیم عراق بود که در زدن ضربات پنالتی بهتر عمل کرد و با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید و قهرمان این مسابقات شد و نوجوانان کشورمان به مقام دومی اکتفا کردند.با

ادامه مطلب  

نهایی شطرنج قهرمانی کشور  

به میزبانی اراک و ارومیه؛
 
رقابت فشرده در نیمه نهایی شطرنج قهرمانی کشور/ ایدنی و مقصودلو مشترکا صدرنشین شدند
دور چهارم رقابتهای شطرنج نیمه نهایی قهرمانی کشور با صدرنشینی مشترک ایدنی-مقصودلو در بخش مردان و کریمی-حامدی نیا در بخش دختران به پایان رسید.

ادامه مطلب  

شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان  

شطرنج قهرمانی پیشکسوتان جهان؛
 
شکست شطرنجباز آمریکایی مقابل نماینده ایران/ هرندی به رده دوم جدول صعود کرد
خسرو هرندی با پیروزی مقابل شطرنجباز آمریکایی در دور پنجم، به جایگاه دوم جدول رقابتهای قهرمانی پیشکسوتان جهان صعود کرد.

ادامه مطلب  

نايب قهرماني نوجوانان شهرستان شهريار در مسابقات المپياد استان تهران  

مسابقات ووشو دومین دوره المپیاد در بخش تالو و ساندا پسران که در تاریخ ۹۵/۸/۲۱ و با حضور 120  نفر شرکت کننده و در قالب 11 تیم  از استان تهران در شهرستان قرچک تیم شهریار  با بدست آوردن 2 طلا  و 3 برنز به مقام دوم تیمی رسید.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شهریار؛ تیم شهریار با مربیگری آقای اینانالو آقای خزایی به سرپرستی حسن محمدی دبیر هئیت ووشو در این رقابتها حاضر شده بود توانست مقام دوم تیمی را از آن خود کند.
لازم به ذكر است در این

ادامه مطلب  

پيام تبريك رئيس اداره ورزش بابت قهرماني صدري  

«بسمه تعالی»دلاور افتخارآفرین،جناب آقای سعید صدریبا سلام و احترامموفقیت شما در عرصه های ملی، برگی دیگر از افتخارات این شهرستان است. مفتخریم که در تکاب، چهره هایی درخشان همچون شما در عرصه های ورزشی و فرهنگی حضور دارند و علم و اخلاق و قهرمانی را که شاخصه های بارز فرهنگ پهلوانی ایرانی و اسلامی است، با همت بلند خویش پیوند زده اند. کسب این موفقیت میسر نبوده مگر با تلاش و کوشش شبانه‌روزی شما و حاصل لطف و مدد الهی، اما در کنار آن باید از زحمات خان

ادامه مطلب  

 

 شیردختران تیم ملی تکواندو نوجوانان کشورمان با کسب 4 مدال رنگارنگ قهرمان جهان شدند و تیم ایران در مجموع پسران و دختران نایب قهرمانی جهان را به خود اختصاص داد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون تكواندو، یازدهمین دوره مسابقات تكواندو نوجوانان جهان كه از روز چهارشنبه (26 آبان ماه)با حضور 800 تكواندوكار از 110 کشور به میزبانی شهر"بورنابی" کانادا و در سالن "بیل كوپلند" این شهر آغاز شده بود، پس از 5 روز پیکار به پایان رسید، شیر دختران کشورمان قهرمان جهان ش

ادامه مطلب  

برگزاری مسابقات قهرمانی استان  

به اطلاع می رساند مسابقات قهرمانی استان (همه کمربندها)رده سنی غنچه های امید .خردسالان ونونهالان برگزار میشود لطفا
به دوستان اطلاع رسانی کنید.زمان20/9/95 مکان ایلام سالن قلاویزان .هنرجویان عزیز نسبت به تهیه کارت مسابقات اقدام نمایید.در ضمن 
 همراه داشتن کارت بیمه ورزشی سال جاری هم الزامی است

ادامه مطلب  

عبدالله شجاعیان صاحب گردن آویز برنز شد.  

به گزارش روابط عمومی آکادمی تکواندو فدک ، امروز مورخه 95/9/4 و در چهارچوب مسابقات قهرمانی کارگران کشور که به میزبانی اصفهان برگزار شد ، عبدالله شجاعیان مربی پرتوان عضو آکادمی تکواندو فدک با شایستگی و با پشت سر گذاشتن دو حریف و تنها با قبول یک شکست به گردن آویز برنز دست یافت و بعد از سالیان طولانی ، استان سمنان را در رده سنی بزرگسالان صاحب مدال کشوری کرد.
ایشان با داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت ، نشان داد ورزش قهرمانی به هیچ عنو

ادامه مطلب  

ورزش قهرمانی در روستای ورجوی  

با اینکه ورزش روستایی پایه گذار توسعه ورزش قهرمانی است اما تاکنون از  #ورزش_قهرمانی_در_روستای_ورجوی حمایتی صورت نگرفته است.

ادامه مطلب  

اخبار سنگنوردی  

راهیابی سنگ نوردان نوجوان و جوان ایران به مرحله یك هشتم قهرمانی جهان
 
درچهارمین روز مسابقات سنگنوردی نوجوانان و جوانان جهان در گوانگجوی چین؛ صبح امروز در رده سنی نوجوانان A، میلاد علیپور با زمان ۸.۱۴ در رده یازدهم قرار گرفت. همچنین در رده سنی جوانان احسان اسرار و مهدی علیپور با رکوردهای ۷،۲۸ و ۷.۳۴ و رده های ۸ و ۹ به مرحله یك هشتم راه یافتند. این رقابتها صبح امروز ادامه خواهد یافت. برای ورزشکاران اعزامی کشورمان آرزوی موفقیت داریم.
 
"مهدی عل

ادامه مطلب  

 

          ( اصلاحیه  4 )     برنامه مسابقات کشتی آزاد در آبان ماه 95
 
1 - مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور گروه ج               95.8.21      شیراز 
2 - مسابقات قهرمانی دوره اول و دوم متوسطه امیدیه     95.8.24      امیدیه 
3 - مسابقات بین المللی نونهالان روز جهانی کودک         95.8.26      اصفهان 
4 - مسابقات قهرمانی نوجوانان بسیج استان                  95.8.28      امیدیه

ادامه مطلب  

هویت زنانگی  

بسیاری از زنان تمایل عمیق و قوی برای جدا شدن از مادر در وجود خود احساس می کنند اما همزمان از سرکوب او نیز به شدت احساس گناه می کنند.در چنین شرایطی یک زن برای این که از این احساس راحت بشود چه باید بکند؟
زن برای بدست آوردن هویت زنانگی خود باید دست به سفر قهرمانی بزنند
این سفر در اثر جدایی از زنانگی شروع میشود و با ادغام مردانگی و زنانگی به پایان میرسد.
روند تشرف زن برای سفر قهرمانی با هبوط آغاز میشود هبوط از نظر یونگ خستگی زن از روند گذشته زندگی خ

ادامه مطلب  

قهرمانی تیم والیبال دبیرستان کوثر میامی  

به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مسابقات والیبال متوسطه دوم دختران با شرکت 5تیم در سالن ورزشی انقلاب اسلامی میامی برگزار گردید که در پایان تیم دبیرستان کوثر میامی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و تیم های دبیرستان معلم میامی و دبیرستان الزهرا بکران به ترتیب مقامهای دوم و سوم را کسب نمودند 

ادامه مطلب  

ورزش باید در جهتی سوق داده شود كه ورزش قهرمانی نتیجه و ثمره ورزش همگانی باشد  

ورزش همگانی آرمان یا واقعیت
                        چیزی كه بیش از همه مهم است توجه دست اندركاران و متولیان ورزش كشور به بعد همگانی ورزش است كه محور بحث را تشكیل می دهد.
در جامعه ما فضای حاكم بر ورزش به گونه ای است كه آنچه بیشتر در ذهن نقش می بندد بعد قهرمانی آن است. توجه بیش از اندازه به كسب مدال و مقام و از طریق آن دستیابی به ثروت، شهرت و اعتبار اجتماعی منجر به اندیشه ماكیاولیسم ورزشی خواهد شد. ....

ادامه مطلب  

انا للە و انا الیە راجعون  

‍ ٖ
ٖ " إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ "
با دریغ و افسوس، خبر درگذشت قهرمان ایران آقای "کاوان پارسا" را دریافتیم.توقف پریدن بر سکوی قهرمانی ، هر آشنای ورزش قهرمانی را دچار تأسف و اندوه می‌سازد. ورزشکاران و افتخار آفرینان همواره در قلب مردمانی جای دارند که با قهرمانی های آنها لبخند و با شکست آنها اشک ریخته اند.این ضایعه بزرگ نه تنها جامعه ورزش و قهرمان پرور شهروندان مریوانی را غرق در ماتم کرد بلکه تمامی ورزش کاران و ورزش دوستان ک

ادامه مطلب  

مجلس، وزیر مخابرات را هم رد صلاحیت کرد  

مجلس نمایندگان در چهارمین نشست استیضاح وزیران، وزیران زراعت، مبارزه با مواد مخدر و انرژی و آب را با اکثریت آرا تایید و وزیر مخابرات را رد صلاحیت کرد. نمایندگان مجلس هم‌چنان روز گذشته (سه‌شنبه ۲۵ عقرب) در غیاب وزیران، صندوق گذاشتند که عبدالرزاق وحیدی وزیر مخابرات و تکنولوژی معلوماتی با ۴۹ رای تایید، ۱۴۷ رای رد، ۳ رای سفید و ۲ رای باطل از سوی مجلس رد صلاحیت شد. هم‌چنین علی‌احمد عثمانی وزیر انرژی و آب، با ۱۱۴ رای تایید، ۶۰ رای رد، ۲۳ رای سفید

ادامه مطلب  

اطلاع رسانی 17  

با مراجعه به موضوع پرافتخارترین های لیگ برتر و جام حذفی از افتخارات تیم ها شامل قهرمانی و نایب قهرمانی در لیگ برتر ایران و قهرمانی و نایب قهرمانی و تعداد حضور در فینال جام حذفی ایران مطلع شوید.
لطفاً پس از مطالعه مطالب در نظر سنجی وبلاگ شرکت نمایید.

http://amarfootball.blogfa.com/

ادامه مطلب  

چون كوه استوار  

بسم الله الرحمن الرحیم
چون كوه استوار بود حضرت زینب كبری (س) در بین انسانهای روی زمین می توان گفت وجوندارد چنین شیرزنی كه در مدتی كوتاه این همه مصیبت ببیند ولی ذره ائی در اعتقادات و باورهایش تردیدی بوجود نیایدزینب كبری (س) قهرمانی است كه.......

ادامه مطلب  

روستای هورت عاگول  

روستای هورت عاگول از توابع بخش نیسان می باشد که در جنوب غرب شهرستان هویزه و در فاصله 15 کیلومتری با شهرستان است.
این روستا دارای جوانان و مردمانی مستعد کوشا پیرو ولایت و رهبری است,قهرمانی همچو رضا بوعذار دارنده چندین مدال قهرمانی استانی,کشوری و اسیایی پرورده این روستاست.توان علمی روستا با داشتن جوانانی تحصیل کرده در همه زمینه ها این روستا را از هر لحاظ در مقام اول فی ما بین روستای استان قرار داده است.روستایی محروم از همه نظر امکانات اما با و

ادامه مطلب  

اولین دوره مسابقات اتومبیل رانی آفرود قهرمانی کشور  

زکریا بهرام میرزایی قهرمان ارزنده اتومبیل رانی آفرود کشور به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت
 
در پایان این مسابقات که با حضور 80اتومبیل ران از سراسر کشور در تاریخ 95/8/14در محل پیست آفرود و موتور کراس شهرداری رودسربرگزار گردید و هدف آن شناسایی بهترین افرود ران کشور بود آقای زکریا بهرام میرزایی قهرمان ارزنده شهرستان  و استان به مقام قهرمانی دست یافت و جایزه ویژه این مسابقات را از ان خود کرد

ادامه مطلب  

عدم تایید دوره ضمن خدمت سایر ادارات  

 
به استحضار می رساندفقط دوره هایی که از طریق آموزش نیروی انسانی و ضمن خدمت مناطق و شهرستان با کد دوره اعلام می گردد.قابلیت اجرایی داشته و مورد تایید می باشد .لذا دوره هایی که از طریق سایرادارات (استانداری فرهنگ وارشادو.......)برگزار می گردد به علت عدم ثبت در سامانه ضمن خدمت قابل تایید نیست و ضمن خدمت محسوب نمی شود و مسئولیت آنها برعهده برگزار کننده دوره ها می باشد .مراتب جهت اطلاع ارسال مدیران محترم مدارس موظفندهمکاران را مطلع نمایند

ادامه مطلب  

ورزش ایران  

در سال 2016 به ملی پوشان ما در زمین گل الود اولد تراورد در مقابل تیم برزیل با اختلاف 5 گل به پیروزی رسید و نیمار در اخر بازی با دنیای فوتبال خداحافظی کرد. در سال 2020 در جام ملت های اسیا ایرن با برنده شدن در مقابل تیم ژاپن توانست عنوان قهرمانی جام ملت های اسیا را کسب کند و با افتخار به خانه برگردد و با خواندن سرود ملی افتخار ایرانیان را به همه ی مدمان جهان نشان دادند و 2 سال بعد که جام جهانی را به دستور فیفا در ایران اجرا شد و باز هم ایان توانست با فوت

ادامه مطلب  

سکوت کاپيتان رحمتي شکست  

 

سکوت کاپیتان رحمتی شکست
رحمتی: 48 پنالتی در بازی­های رسمی گرفته­ام
سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال از آن دسته بازیکنانی است که زیاد اهل مصاحبه کردن نیست اما ارتباط نزدیک و صمیمانه ای با اصحاب رسانه دارد. او چند ماهی بود قفل سکوت بر زبان خود زده بود و دل به حرف زدن نمی داد اما دیروز در برنامه سرخابی حرفهای جالبی را به زبان آورد و به اندازه این چند ماه سکوت حرف زد. گزیده حرف های مهم او را می خوانید.
امیدوارم سایه پورحیدری از سر ما کم نشود
چقدر خ

ادامه مطلب  

مسابقات قهرمانی استان یادبود شهدای شهردادری  

در پایان مسابقات قهرمانی استان یادبود شهدای شهرداری یزد باشگاه شینتو تفت یک مدال طلا و یک مدال برنز کسب کرد.تیم باشگاه شینتو تفت که با سه شرکت کننده در این مسابقات حضور یافته بود توسط آقای عماد دبستانی در وزن منهای 52 جوانان مدال طلا و آقای احسان دبستانی در وزن منهای 38 نوجوانان مدال برنز کسب کرد

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام